פרוייקט "URBAN TOWER" בקרית מוצקין יאוכלס עד סוף השנה

בפרוייקט היוקרה של חברת "שרביב", בשכונת "משכנות אמנים", דירות 4, 5 ו-6 חדרים, לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים. בחברה ממשיכים במבצע, בו רוכש דירה יוכל לשלם רק 99 אלף שקלים, ואת היתרה ישלם באיכלוס

מה מאחל לעצמו זוג שרוכש דירה חדשה? לשלם מעט כסף עם חתימת החוזה, ולקבל את הדירה בזמן. זה בדיוק מה שמקבלים רוכשי הדירות בפרוייקט היוקרתי "URBAN TOWER", של חברת "שרביב", הנבנה בשכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין. לאחרונה בישרה החברה לרוכשי הדירות, כי הבנייה מתקדמת בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן, לאחר שעבודות השלד הסתיימו, ועבודות הגמר נמצאות בעיצומן. הפרוייקט צפוי להיות מאוכלס עד סוף דצמבר 2019. במקביל, ממשיכה החברה במבצע, כי מי שירכוש כעת דירה, יוכל לשלם רק 99 אלף שקלים, ואת היתרה ישלם במועד האיכלוס.
מגדל הדירות היוקרתי "URBAN TOWER" יכלול 98 דירות, בתמהיל מגוון של דירות 4, 5 ו-6 חד', לצד מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים. המגדל נמצא בחלקה המערבי של השכונה, כך שכבר מהקומה השלישית נשקף נוף לים. יצויין, כי דירות 4 חד' בפרוייקט נמכרו במחירים החל מ-1.335 מיליון ש"ח, ואילו דירות 5 חד' נמכרו החל מ-1.555 מיליון ש"ח.
סמנכ"לית השיווק בחברת "שרביב", שרה אילין: "אנו מתקרבים לסיומו של הפרוייקט, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. ניתן להגיע ולהתרשם בפועל מהתיכנון האדריכלי הייחודי של המגדל, כמו גם מתיכנון הדירות, וכך יוכלו המתעניינים לחוש ביטחון גדול יותר לרכוש דירה בפרוייקט".
חברת "שרביב" הינה חברת בנייה משפחתית, שנוסדה בחיפה בשנת 56' ע"י יוסף קליש ז"ל, ונמנית עם חברות הבנייה המובילות בישראל. "שרביב" בונה פרוייקט נוסף בקריות, בשכונת "גבעת אלונים" שבקרית אתא. מדובר בפרוייקט המגורים הגדול ביותר שנבנה בקריות, הכולל 622 יח"ד של בנייה רוויה, בנייני בוטיק וצמודי קרקע. גם בפרוייקט זה מתקדמות העבודות עפ"י התיכנון המקורי.
משרד המכירות בדירה לדוגמא, רח' יוסי בנאי, משכנות אמנים קרית מוצקין. טל': כוכבית 5557.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם