חברת "יובל אלון" השיקה את פרוייקט "WE" בקרית ביאליק

באירוע חגיגי, שנערך בהשתתפות מאות מוזמנים, השיקה חברת "יובל אלון", את פרוייקט "WE", מיתחם מגורים פרטי ראשון מסוגו, שייבנה בשכונת "גבעת הרקפות" בקרית ביאליק. האירוע נערך במעמד ראש העיר, אלי דוקורסקי, יו"ר הוועדה לתיכנון ובנייה קריות, יוסי אזריאל, מהנדס הוועדה, משה יבין, ראש עיריית קרית ים, דוד אבן צור, רבה של שכונת "גבעת הרקפות", פיני מרטון, אנשי התקשורת יוסי דואק ואדי גל, מנהל השיווק של החברה, אייל פניאן, שמעון אטיאס מ"ענק הווילונות" ועוד רבים וטובים. המכובדים גזרו את הסרט והשליכו מטבעות כסף ליציקת הבטון הראשונה.

פרוייקט "WE" יכלול 5 מגדלי יוקרה שיוקמו סביב פארק ירוק, כאשר תמהיל הדירות יכלול דירות 3, 4, 5 ו-6 חד', דירות גן ופנטהאוזים. לרגל השקת הפרוייקט, מציעה החברה לרוכשים תנאי מימון מיוחדים, במסגרתם ניתן לשלם 15% מהסכום במעמד החוזה ואת היתרה עם האיכלוס. כמו כן, במסגרת ההשקה יצאה החברה במבצע פריסייל ייחודי, ותאפשר ל-20 הרוכשים הראשונים ליהנות מדירה מעוצבת, מרוהטת ומאובזרת, במחיר דירה רגילה.

מנהל השיווק, אייל פניאן: "מדובר בפרוייקט הדגל של החברה בקריות, שיהווה מוקד משיכה למאות משפחות, המבקשות לשדרג את איכות חייהן. גולת הכותרת של הפרוייקט הינו הפארק שיוקם במרכזו, ואשר יאפשר לדיירים ליהנות מריאה ירוקה בסביבה עירונית, כל זאת עם נגישות גבוהה לצירי תחבורה מרכזיים".
במעמד ההשקה נחנך דגם של גינה קהילתית, שיפעל כפיילוט לגינה הקהילתית, שתוקם על שטח נרחב כחלק מהפרויקט ובמסגרת שיתוף פעולה עם העירייה. בקרוב יוזמנו תושבי "גבעת הרקפות", לקחת חלק בטיפוח צמחי תבלין וירקות, שנשתלו בגינה לדוגמא, ובכך יזכו ליהנות מתהליך הגידול המשותף ומהתוצרת. בחברת "יובל אלון" הדגישו, כי פרט להקפדה על איכות הבנייה, הם דוגלים ביצירת חוויית מגורים אמיתית, תוך שילוב בין דיור איכותי, שיתוף הקהילה ויצירת סביבה ירוקה ופורחת.

חברת "יובל אלון", עוסקת בתיכנון, ייזום והקמת פרוייקטים ייחודיים למגורים, תוך מתן דגש על בנייה בסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל התהליכים, החל מאיתור הקרקע, דרך התיכנון ועד הבנייה בפועל, נעשים ישירות ע"י החברה. לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרד המכירות של חברת "יובל אלון", כוכבית 3536.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם