החלה מכירת הדירות במגדל השלישי בפרוייקט "NOFAR ARTOWER"

הפרוייקט של חברת "דר נופרים", מוקם בשכונת "משכנות אמנים" בקרית מוצקין, וכולל דירות יוקרה ענקיות, רובן עם נוף לים. גם רוכשי הדירות במגדל השלישי נהנים מהטבה, במסגרתה יקבלו הלוואת גישור בסך 1,000,000 ש"ח, ללא ריבית וללא הצמדה

על רקע ההצלחה הגדולה בשיווק שני מגדלי היוקרה הראשונים של פרוייקט "NOFAR ARTOWER", בשכונת "משכנות אמנים" שבקרית מוצקין, החליטה חברת הנדל"ן "דר נופרים", להתחיל בבניית הדירות ומכירתן במגדל השלישי והאחרון.
שלושת מגדלי היוקרה כוללים מגוון דירות ענקיות של 6-5 חד', 145-125 מ"ר + מרפסות 44-22 מ"ר, עם נוף לים ממרבית הדירות. כמו כן כולל כל בניין מספר דירות 3 חד'. המגדלים תוכננו ע"י האדריכל אברי פישר, הנחשב לאחד האדריכלים המובילים בארץ בתיכנון מגדלי יוקרה.
כמו ב-2 מגדלי היוקרה הראשונים, גם המגדל השלישי מאופיין בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, כמיטב המסורת של "דר נופרים", והוא יכלול בין השאר לובי מרשים ויפהפה, חדר כושר פרטי, מועדון דיירים ואירועים, וכן חניון תת-קרקעי. כל הדירות מאופיינות בתיכנון קפדני, רמת גימור גבוהה ומפרט עשיר, הכולל מטבח מפואר, שתי מערכות מיזוג מיני מרכזיות, מערכת "בית חכם" ומצלמות אבטחה במעגל סגור בלובי הראשי וברחבה המשותפת. ניתן להתרשם מ-4 דירות לדוגמא, שעוצבו ע"י אדריכלית הפנים המובילה, דפנה עברי, שעיצבה מגדלי יוקרה בת"א.
גם במגדל השלישי ניתן ליהנות מההטבה, לפיה מקבלים הדיירים הלוואת גישור בסך 1,000,000 ש"ח, ללא ריבית וללא הצמדה. בצורה כזו, ניתן למכור את הדירה הישנה בלי לחץ, תוך החזרת ההלוואה שנה לאחר קבלת הדירה החדשה.
יצויין, כי במגדל הראשון, שיאוכלס תוך 3 חודשים, נותרו למכירה דירות יוקרה בקומות הגבוהות. שיווק הפרוייקט מבוצע ע"י חברת "תלעד אסולין" בע"מ.
"דר נופרים" הינה חברה משפחתית שהוקמה לפני כ-20 שנה וצברה במהלך השנים ניסיון רב בייזום, בנייה ושיווק של מאות יחידות דיור בקריות. מיום הקמתה מתמחה החברה בבניית בתי מגורים ייחודיים, הן בבנייה רוויה והן בבתים צמודי קרקע, המאופיינים בתיכנון לא שגרתי החורג מנוף הנדל"ן המקומי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם