דבר העורך

פרחים מ"הרשימה המשותפת" לביבי

איימן עודה ואחמד טיבי, מנהיגי "הרשימה המשותפת", מתכוונים לשלוח זר פרחים ענק לביבי נתניהו, על כך שהיה הפרזנטור הטוב ביותר של המפלגה. בזכותו הם הגיעו ל-13 מנדטים בבחירות האחרונות והפכו למפלגה השלישית בגודלה במדינה. "הערבים נוהרים לקלפיות…". הפרחים לביבי.

הפירומן מבלפור

עכשיו, כשכבר ידוע, שנגד נתניהו יוגשו כתבי אישום, החל קרב המאסף, בלי חוקים, בלי הגבלות ועם כל התחמושת האחרונה. אחרי שביבי ואנשיו ליכלכו על המשטרה, הפרקליטות, היועץ המשפטי לממשלה ובתי המשפט, נשלחים השרים שוב לטנף על המערכת המשפטית. גם הבן ה"סרסור" שלו, יאיר, יורה לכל הכיוונים ושרי הליכוד בדממת אלחוט. שתיקת הכבשים. הפירומן מבלפור שונא את ריח הליזול ומבעיר את השטח.

ביבי השמאלן

בואו נעשה סדר. בנימין נתניהו הוא לא איש ימין, אלא איש שמאל. ביבי מנסה להצטייר כסוכריה על מקל, אבל הוא לא. הוא עובד על כולם בעיניים כדי לשרוד. רוצים דוגמאות? בבקשה. החמאס מפגין על הגדר, מעיף עפיפונים, יורה טילים ומקבל 15 מיליון דולר מדי חודש. ביבי הצביע 4 פעמים בעד ההתנתקות. הוא לחץ את ידו של יאסר ערפאת ואמר שהוא ידיד. בתקופת שילטונו נרצחו יותר מ-140 אנשים ושוחררו 1,100 מחבלים. בנאומו באוניברסיטת בר-אילן, הוא דיבר על שתי מדינות לשני עמים. בתקופת שילטונו מינה מספר שמאלנים לתפקידי מפתח: את בני גנץ מינה לרמטכ"ל, את יאיר לפיד לשר האוצר, את בוגי יעלון לשר הביטחון, את רוני אלשיך למפכ"ל המשטרה ואת אביחי מנדלבליט ליועץ המשפטי של הממשלה. אלו העובדות. מדובר בשמאלן שממנה את חבריו השמאלנים.

חלאס, ביבי. תוריד את המסכה ותתמודד עם האישומים נגדך. די, כפרה, עלינו עליך.