ח' ניסן התש"פ, 02/04/2020

רכילות

היי כפרות. בלי למזמז את הזמן, אורהל׳ה תפצח בבדיחה: בלונדינית אחת (לא חשוב באיזה עדה), מצלצלת לחבר שלה בהיסטריה ובצעקות. “מה קרה כפרה?״, שואל החבר. “קניתי הביתה פאזל ואני לא מצליחה לחבר אותו״. החבר הרגיע אותה ואמר שמיד הוא מגיע לעזור. כשנכנס הביתה, הראתה לו הבלונדינית את התמונה שעל הקופסא ואת כל החלקים. “תשמעי, אני לא חושב שיש לנו סיכוי אי פעם שנצליח להרכיב את הפאזל הזה, אז בואי נירגע, נשתה משהו, ונחזיר את הקורנפלקס לשקית״.

רוצים עוד אחת? בבקשה. לאורהל׳ה יש מגירות מלאות: פולניה אחת עוסקת במטבח בטיגון ביצים. כשבעלה חוזר הביתה, הוא נכנס למטבח ומיד מתחיל לצווח: “תוסיפי עוד שמן, זה יידבק לך״. “תהפכי, תהפכי את הביצים עכשיו״. “את לא רואה שצריך עוד שמן?״. “מה קרה לך, תזדרזי, תוסיפי שמן מהר, זה נדבק לך״. “תהפכי עכשיו, תהפכי כבר את הביצים, נו תזדרזי״. “זה מתיז מסביב, תגידי את משוגעת?״. “יותר מלח, תוסיפי יותר מלח, אמרתי לך״. הפולניה מתעצבנת: “מה לעזאזל קרה לך? מה אתה צורח, אתה לא חושב שאני יכולה לטגן ביצים בלי עזרה?״. עונה לה הבעל: “רק רציתי להמחיש לך את ההרגשה שלי כשאני נוהג ואת יושבת לצידי״.

ה“כפרה” של קרית ים, דוד אבן צור, הגיע בשישי ל”משביר לצרכן” בקריון, ניגש לקולב החגורות, בחר אחת בצבע שחור ופינק את עצמו.

הספר הרומני, אברהם לייבוביץ, מקרית ביאליק, מתכונן לחגיגות ה-78 להיווסדו, שיתקיימו בחודש הבא, ולא, אין לו כוונה לחגוג עם ממליגה וצ׳ויקה. אורהל׳ה כהרגלה מיהרה לקבל פרטים:

אברום, הולך לשחוט כבש?

בהחלט בא בחשבון.

מה לגביי הנשמה?

אולי נרקוד גם פריניצה.

ומה לגביי החישוקים?

על זה לא מדברים בעיתון. הסיקוריטטה מאזין. את אולי פנויה?

לא.

לכבוד הקיץ שולפת אורהל’ה את לילי ריץ’ (27), שהתאמנה ב”הולמס פלייס” ולפתע נעלמה לנו מהעיניים, לאחר שהצטלמה בעבר לעמוד השער של “פלייבוי ישראל”, כפי שהנציח אותה ארז גורסוי. תנו לה בכפיים.

לאבי לפ, פעם דובר עיריית קרית ביאליק, נמאס מהמדוזות, אז נתן קפיצה לקרואטיה.

אלי דוקורסקי, אסף את המשפוחה, רעייתו אירית ושלושת ילדיו מור, ליאל ושקד והתעופף לוושינגטון ומיאמי בארה”ב, כדי להימלט מהחום. לא הצליח לו. חטף 35 מעלות במיאמי.

בדיחונת: שני שוטרים דופקים על דלת ביתו של נרקומן. הנרקומן: “מי זה?״. השוטרים: “תפתח, משטרה״. הנרקומן: “מה אתם רוצים?״. השוטרים: “לדבר״. הנרקומן: “כמה אתם?״. השוטרים: “שניים״. הנרקומן: “יופי, אז תדברו ביניכם״.